| StupiDog a întrebat:

Imi puteti sugera un film cu puscariasi/ inchisori...sa merite vizionat si sa nu fie din anii 90
Am vazut cateva zilele astea si mi-or placut la nebunie gen : starred up, fellon, law abiding citzen...

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

On The Inside (2009),The Experiment (2010),The Green Mile (1999),Animal Factory (2000),How I Spent My Summer Vacation (2012), Jailbait (2013), K-11 (2012),Offender (2012),Escape Plan (2013),Death Race (seria), The Shawshank Redemption (1994),Half Past Dead 1 și 2 (2002/2007),Carandiru (2003),Undisputed (seria), Celda 211 (2009)

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Shawshank Redemption (1994), The Hurricane (1999), The Green Mile (1999)...

Cu "sa nu fie din anii 90" mai greu.

| denisacri100 a răspuns:

-legea puterii- este un film super, m-as uita la el de multe ori

| StupiDog explică:

Shawshank redemption l am văzut happy

| SaintBernard a răspuns:

Daca n-ai vazut inca The Shawshank Redemption, e cazul sa-l vezi. E din anii '90, dar e genial. In rest, mai recomand serialul Prison Break.

| alyelena a răspuns:

Prison break (e serial)