| Taylor4Cullen a întrebat:

Imi spuneti si mie niste seriale SF gen The Vampires Diaries, True Blood, Teen Wolf, The Secret Circle, Supernatural, Doctor Who.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
The Vampire Diaries
Daca vrei si un film din acest gen iti recomand seria "Twilight".

6 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Eu zic sa te mai informezi odata...laughing ...si documenteaza-te bine si afla ce inseamna gilm SF happy

| xMary a răspuns (pentru Buuff):

Inseamna Science Fiction. Daca la tine vampirii, varcolacii exista. mda thinking

| Taylor4Cullen explică:

Gossip Girl nu e prea Supranatural da mersi oricum de raspuns love struck apropo am vazut si Twilight si sunt un mare fan

| Eyshan a răspuns:

Point pleasant

| assama a răspuns:

Ghost Wisperer