| Mihaela2003 a întrebat:

Pana la urma in Violetta 2 german ramane cu Angie se casatoresc iar violetta cu cine diego sau leon?

Răspuns Câştigător
| Vampiress a răspuns:

Pina la urma German va ramane singur deoarece in episodul 68 (daca nu ma gresesc) Angie pleaca in Franta deoarece a primit un nou loc de munca.Violeta ramine lu Leon.Da doresti poftim ultimul episod doar ca este pe spaniola^
http://www.youtube.com/watch?v=9rWa2zFADAs

1 răspuns:
| Sqk00 a răspuns:

Nu cred ca German ramane cu Angie, pentru ca e matusa Violettei. Dar Violetta, da, ramane cu Leon.