| munteanmaria a întrebat:

Intrebare pentru cei ce urmaresc serialul violetta : Cu cine credeti ca se potriveste Violetta?

Răspuns Câştigător
| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Da... si Leon e mai cu capul pe umeri decat Diego!

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Cu mine.

| Seepty a răspuns:

Eu cred ca se potriveste cu Leon.

| Didishorr a răspuns:

Eu cred ca se potriveste cu Fede si Leon cu Ludmila.

| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Buna! Eu cred ca Leon se potriveste cu Violetta, dar cu Diego pare mai interesant! Ce crezi?

| munteanmaria explică (pentru BarnaCamelia2001):

Eu cred ca se potrivea si cu Tomas, dar dintre Leon si Diego eu as zice Leon

| BarnaCamelia2001 a răspuns (pentru munteanmaria):

Da... si Leon e mai cu capul pe umeri decat Diego!

| Ciocolina a răspuns:

Leon e mai fermecator(mai ales in sez. 2). La inceput stim cu totii ca a fost cu Ludmi, s-a apropiat de Vio numai ca sa-l faca gelos pe Tomas, care i se parea ca se da la Ludmi. Dar, cu timpul, impotriva vointei lui, Leon devine indragostit lulea de Vio si incepe sa aiba din ce in ce mai multe conflicte cu Tomas si (in sez.)Diego. In sez. 1, Leon este sigur de ceea ce simte pentru Vio, dar in anul urmator(in sez. 2)devine mai instabil de ceea ce crede si astfel incearca sa o uite pe Vio apropiindu-se de Lara. Insa, Leon nu e constient de faptul ca de fapt nu o iubeste pe Lara, ci pe Vio. Pana la sfarsitul sez. 2 se va trezi la realitate si va fi din nou cu Vio(se impaca in ep. 79), iar la finalul show-ului din ep. 80, Leon o saruta pe Vio.
Pe partea de fizic, la Leon nu am ce comenta, in afara de faptul ca ma face sa rad de fata lui atunci cand e nervos. Arata destul de bine! Si are o voce minunata(se potriveste cu cea a lui Vio de minune), calda si plina. Asta e o parere pe care sa ai incredere(am facut multi ani de muzica).
Eu votez cu Leon. Mi se pare cel mai potrivit pentru Vio. Tu ce crezi?