| Smellslikecarotss328 a întrebat:

M am uitat cu niște prieteni la un film și nu știu cum se numa.
Era puțin horror despre un fiu și un tata care aveam cv viziuni horror și el.sg.maj. merge la ceva scoala de arta unde sta in camera cu o fata chloe

Răspuns Câştigător
| Ina0310 a răspuns:

Daca vorbim totusi de acelasi film, vezi daca nu e " Insidious: the red door" sau mai simplu "insidious 5"

3 răspunsuri:
| Ina0310 a răspuns:

Cred ca stiu. Poti sa mai dai ceva detalii? Copilul era pasionat de pictura cumva? Si picta o usa rosie la un moment dat?

| Smellslikecarotss328 explică (pentru Ina0310):

Da,acesta este

| Ina0310 a răspuns (pentru Smellslikecarotss328):

Daca vorbim totusi de acelasi film, vezi daca nu e " Insidious: the red door" sau mai simplu "insidious 5"