| BonnieSweet a întrebat:

Ma gandeam sa incep sa ma uit la American Horror Story si ma intrebam daca merita vazut. Am auzit ca este horror, cat de horror e? Nu vreau sa imi sara nimic in fata sau sa fie personaje duse care mananca organe sau mai stiu eu cum arata. Nu sunt o fana a filmelor de groaza. De fapt nu ma uit... dar acest serial m-ar tenta.

3 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

E un horror ghotic cu atmosfera sumbra pe tot parcursul fiecarui episod - elementele surpriza isi au locul lor in fiecare episod si, combinate cu atmosfera, il ingrozesc pe privitor.
daca nu esti fan al genului nu te uita. o sa te si sperie si nici nu o sa-l intelegi.

| HaKa93 a răspuns:

In momentul asta eu ma uit la el, sunt la sezonul 3. pot sa zic ca nu este prea horror insa povestea este interesanta. fiecare sezon are o poveste noua, insa cea mai interesanta pare a fi cea din sezonul 3. poti sa incepi cu ce sezon vrei deoarece nu au legatura unul cu altul

| ȚuȚu7373 a răspuns:

Il ai pe cd? daca da il poti seta sa nu dea partile care sunt urate (hororr)....sau poti sa mergi la cineva sau sa vina cineva la tine si va veti speria toti