| AmmAn a întrebat:

Merita sa ma uit la serialul The 100? Despre ce este vorba in el?

Răspuns Câştigător
| Mirke a răspuns:

Sunt 100 de progenituri aruncate intr-o capsula, de pe o statie orbitala pe pamantul iradiat de bombe atomice, unde au supravietuit doar niste salbatici dupa 100 de ani, si alti oameni inchisi intr-un buncar din munte incep sa se lupte cu cazatorii, si cu saplbatici apoi se aliaza impotriva muntenilor rup, armistitiu, se tradeaza si altii pleaca spre orasul luminilor unde dau de holograme, Vizionare Placuta!

4 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Merita sa faci sport, sa inveti si sa ai prieteni. nici un serial nu merita

| AmmAn explică (pentru Xpressurself):

Sunt de la tara, fac sport toata ziua. Prieteni am foarte multi. Sa sti ca eu nu stau toata ziua pe pc asa cum crezi tu!

Răspuns utilizator avertizat
| Jimmyyyy a răspuns:

E super nota 10+