| kittykat123 a întrebat:

Nu am văzut niciun film din seria Star Wars dar am auzit de la cineva ca intelegi mai bine daca te uiti de la cel mai recent la cel mai vechi si ca luate in ordinea aparitiei lor nu prea intelegi nimic. Este adevărat?laughing

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nici eu nu le-am vazut, dar cred ca este cat se poate de logic si asa se intampla si cu alte filme care au mai multe parti, incearca sa vezi saw de 7 la 1 si sa spui ce intelegi laughing))

| kittykat123 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu ma mai uit la saw nici cu ochii inchisi.laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru kittykat123):

Pai ce are?