| valentina8731 a întrebat:

Nu gasesc filmul acela cand un cuplu se muta impreuna si o sa aiba un copil si femeia suferea de ceva si isi ingroapa copilul in spatele casei crezand ca este papusa, stie cineva ca nu gasesc nicicum-a fost mai demult noaptea la televizor si parca drama era-

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dead Silence (2007)
Asta?
Sarbatori fericitehappy

| valentina8731 explică (pentru caramela):

Nu este acesta dar merci oricum.Sunt numai ei doi in casa si copilul s a nascut si mama lui suferea de depresie si nu mai stia ce facea cu copilul numai asa se petrecea actiunea ca in final sa l ingroape.cam atat stiu

| Sunshine23 a răspuns:

Eu stiam un film asemanator, dar nu stiu cum se chema.Era cu o familie care se muta si venea o fata din vecini sa aiba grija de copil, si fata aia a schimbat copilul cu o papusa si l-a ingropat pe copil.

| valentina8731 explică (pentru Sunshine23):

Pana la urma am aflat de aici de la o fata desteapta si se numeste first born 2007