| Fabiana2R a întrebat:

Nu imi amintesc titlul filmului pe care urmeaza sa il descriu... nu mai stiu prin ce circumstante o tipa blonda foarte frumoasa locuia cumva intr-o zona singura, fiind insarcinata, are grija de un indian ranit si se indragostesc amandoi, insa cei din tribul lui nu sunt de acord cu ea pentru ca era o alba... ofer funda cui ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Se numește „Cheyenne Warrior" - Războinicul Șoim (1994) cu Kelly Preston.
http://youtu.be/RUR6lMwCuTY
Numai bine.

3 răspunsuri:
| anonimus20 a răspuns:

Numele filmului este "Doctor Queen" :*

| Fabiana2R explică (pentru anonimus20):

Am gasit un serial cu "Dr Quinn, medicin woman" dar nu este acesta... sad

| pripoae a răspuns:

Doctor Queen