| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se pare ca emisiunea Nini nu este o emisiune pentru copii mai mici? (inaine emisiunea era difuzata la ore accesibile copiilor... din ce am vazut acum se difuzeaza la ora 12 noaptea )

7 răspunsuri:
| maddog95 a răspuns:

Ummm...toate prostiile care se difuzeaza pe disney channel sunt pentru copii mici, au mutat-o la aceasta ora probabil fiindca a scazut din ratinguri.

| bybuu13 a răspuns:

Tocmai de aia o difuzeaza la ora respectivawinking

| mat31new a răspuns (pentru bybuu13):

Sunt curios cine se uita.

| bybuu13 a răspuns (pentru mat31new):

Cam asa ceva laughing, eu una nu ma uit, mi se pare o prostie desenul ala sau ce o fi el laughing

| aaaaa12 a răspuns (pentru mat31new):

Sa vezi o data si sa spui cum ti se pare. daca niste copii ar fi trebuit sa aiba acces la emisiune, care inainte era difuzata ziua

| mat31new a răspuns (pentru aaaaa12):

Am vazut-o odata, nu am inteles nimic din ea.

| aaaaa12 a răspuns:

DAr..ai vazut ca aia se saruta, fac .........etc.
Nuu sunt alea exemple pentru copii