| aname a întrebat:

Pentru fanii naruto:credeti ca Hinata ar avea vreo sansa cu Naruto? cu cine credeti ca va fi Naruto pana la sfarsit?

Răspuns Câştigător
| Myuu a răspuns:

Cand Naruto se lupta cu Pain, Hinata intervine si ii spune lui Naruto sa il iubeste, apoi Pain o omoara in fata lui (dar pana la urma Sakura o salveaza)
Da eu cred ca are o sansa si ar fi chiar frumos sa ramana cu Hinata
Naruhina4ever love struck

17 răspunsuri:
| CoolSaku a răspuns:

Eu cred ca Hinata are sanse, dar totusi animeurile sunt asa imprevizibile... Si eu ma intrebam asta de ceva timp.

| Miyukii a răspuns:

Naruto va ramane cu Sakura in ciuda faptului ca Hinata il place.Sigur dupa un timp va ramane cu Sakura.

| кא๔ a răspuns:

Daca te uiti la episodul 206 pe www.anime.kage.ro si intri la naruto shippuden vei vedea.Ca Sakura ii zice lui Naruto ca il iubeste si ca nu mai este nevoie sa il aduca pe Sasuke inapoi pentru ca le-a adus destula suferinta.;)

| wizopo a răspuns:

Insulti fanii narusaku de aici big grin

| wizopo a răspuns:

@Kioko9, dar tu de unde sti ca naruto shippuden are 3000 de episoade? kishi n-a pomenit cand se termina seria

| naruhina1030 a răspuns:

Naruto o sa fie cu hinata. naruto inca nu si-a dat seama ca o o iubeste pe hinata dar e evident...in manga naruto ii spune hinatei cand o salveaza,, totul e in ochii tai, esti puternica''...peste cateva ep. tot in manga hinata gandeste ca data viitoare cand va fi langa naruto il va tine de mana

| 百合子 a răspuns:

Eu cred ca Sakura va fi cu Naruto la sfarsit, pentru ca Sasuke va muribatting eyelashes

| Kioko9 a răspuns:

Sakura v-a ramane cu sasuke findca sunt promisi la nastere. da e adevarat ca in 206 shippuden sakura ii spune lui naruto ca il uibeste dar nu e adevarat. e o serie speciala naruto care apare o data la 3 ani si tine 2 zile in seria aia sasuke are 5 ani si sakura la fel si stau tot timpul amandoi. si nu e manga. si pentru Stephanie sasuke nu moare in episodul 2500 sasuke vine si o ia pe sakura. din cate va aduceti aminte el a spus "imi voi reinscauna clanul si voi distruge pe cineva anume" cand a spus ca v-a reinscauna clanul nu s-a referit ca va face o echipa LOL ci ca va face copii...DeeNuts are dreptate. app sunt 3000 de episoade naruto shippuden din prima serie ca are 2 seriiwinking deci va ramane SasuSaku & NaruHina

| naruto2011 a răspuns:

Eu cred ca naruto va ramane cu hinata. si sakura i-a spus lui naruto ca il iubeste doar pentru al convinge sa nu il mai aduca pe sasuke inapoi

| endotensei a răspuns:

Evident,Naruto va fi cu Hinata, ea il iubeste si el nu prea isi da seama din cauza ca are prea multe pe cap... Kishimoto zicea acum 1 saptamana ca Naruto ii spune Hinatei cai draguta si este puternica atunci ei se iau de mina si mai departe...

| naruto2000 a răspuns:

Ma voi faceti ce vreti eu ma duc la cu.e

| naruto2000 a răspuns:

Ma voi faceti ce vreti eu ma duc la c...e

| deidara10 a răspuns:

Naruto va fi cu Sakura.Sasuke nu o merita! tongue

| DeeNuts a răspuns:

Va inselati. Naruto nu va ramane cu Sakura.
In 206 ea ii spune ca il iubeste doar ca sa scape de promisiunea facuta. [De al aduce pe Sasuke inapoi]
Dar, Sakura il iubeste pe Sasuke si Naruto stie asta. :-J
Daca va ramane Naruto cu Hinata nu stiu, dar cu Sakura sigur nu va fi. ^^'

| Eugen260 a răspuns:

Naruto va fi cu Sakura, findca in ep 214 sakura s-a dus singura sal omoare pe Sasuke de dragul lui Naruto, si asta este evidet ca daca a incercat sal omoare nul mai place si poate ce i-a zis Sakura lui Naruto in episodul 206 este adevarat eu cred ca dupa citeori Naruto a salvat-o pe Sakura ea sia dat siama de sentimentele ei fata de Naruto, in timp ce Sasuke ii spunia in truna ca e enervanta, sper ca Naruto va fi cu Sakura case potrivesc.

| GospodaruLuiza a răspuns:

Sunt sigura ca Hinata va fi pana la sfarsit cu Naruto :p