| Marissella a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste filme faine, nu conteaza genul, sa fie buneee, atractive si cu o actiune ca lumea, nu vr plictisitoare, dar sper sa nu le fi vazut, mentionez ca am vazuut, f. mullte... ( de la o vreme nu mai am rabdare sa ma mai uit la niciun film, oare de ce?! ) De aceea vreau ceva tare, sa ma atraga! Please, help!

6 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

2012-e un film foarte fain l-am vazut azi m-a impresionat.
Monstrul preistoric.
Adolescenta:Amecican Pie, Raise you voice, Means girls, Accepted, Honny Buddy.
Funda

| TearsOfBlood a răspuns:

Seriile Transformers.

| bettwolf a răspuns:

Undisputed 2 -foarte dur (inchisoare ruseasca...)
never back down 1 si 2 (1 e superb)
the bucket list (e un film despre prietenie, foarte frumos)