| Frank51 a întrebat:

Recomandati-mi un film horror care merita vazut 100%.

Fara fantome si chestii paranormale!

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Friday 13 th 2009

| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods
Cabin Fever
Cabin Fever 2:Spring Fever
Cabin Fever: Patient Zero (2014)
The Ruins
Wolf Creek

| M25M a răspuns:

Rec

| SpeșălGirl a răspuns:

Saw
Halloween (1, 2 dar mai infricosator e 2)
Astea sunt cele pe care le stiu, fara chestii paranormale.Mai pe scurt, te ca*i pe tine la filmele astea.Sunt foarte faine.

| CoquineNoire a răspuns (pentru SpeșălGirl):

Saw si halloween sunt horror?
vai de steaua voastra.
numai ca caturi au insirat astia aici, bine, in afara de Sinister si Shutter, care au fost acceptabile.

cel care a pus intrebarea, pai asta inseamna horror, fantome si chestii paranormale...dar daca nu vrei d-astea, treaba ta.
ia-le sfatul astora, care si-au batut joc de tine.

| Frank51 explică (pentru CoquineNoire):

Le-am vazut pe toate, si nici-unul nu mi s-a parut horror, am vazut multe filme horror la viata mea, si am pus intrebarea in speranta ca voi gasi unul cu adevarat horror.

Interesant mi s-a parut Wrong Turn (dar nu horror).

Dintre toate filmele horror pe care le-am vazut, nici-unul nu mi s-a parut horror calumea.

| CoquineNoire a răspuns (pentru Frank51):

Vrei sa zici ca nu ti-au placut Insidious 1, 2, Grave Encounters, Dead Silence, The Conjuring, primul Paranormal Activity, The Blair Witch project, The Amityville Horror, The exorcism of Emily Rose, Alone, A tale of two Sisters, The Omen, The Eye (varianta asian),
The Haunting in Connecticut si multe altele, dar astea pentru mine is memorabile?

| Frank51 explică (pentru CoquineNoire):

Mi-au placut, dar nu au fost destul horror pentru mine, oh mi-am adus aminte de inca un film fain, The descent 1, 2, a fost foarte frumos, destul horror si putina aventura, preferatul meu.

| CoquineNoire a răspuns (pentru Frank51):

Nu au fost destul de horror auzi...ptiu,sa fie la tine acolo pe pustiu.

| Maryaa15 a răspuns:

Friday the 13 th, e superbwinking!

| claudia123123 a răspuns:

Sinister

| MrLoveLife a răspuns:

Shutter si The Human Centipede

| PetrescuDaNNNieL99 a răspuns:

Uita-te la filmul "Mama" e super, fara fantome si altele funda?

| danyseverin a răspuns:

Saw!