| eumata a întrebat:

Sall ce serial imi recomandati? Sa fie gen ca pretty little liars a fost foarte interesant. Sa nu fie cu vampiri, varcolaci sau cacaturi din astea. thx. Fundaaa

Răspuns Câştigător
| HoziersHair a răspuns:

Gossip Girl, 90210 (varianta noua), Arrow, Orange is the new black (imi place foarte mult), Bates Motel (este exact in genul lui Pretty Little Liars), Desperate Housewives, Hart of dixie (il iubesc), Twisted. Funda?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Poți încerca Ravenswood (2013) deși are doar un sez., alt serial interesant:Orphan Black (2013)

| HoziersHair a răspuns (pentru faramatania):

Ravenswood nu are doar un sezon, a fost anulat.

| marinaa9 a răspuns:

Skins Uk, doar ca subtitrearea in limba romana nu exista si ar trebui sa il urmaresti in engleze si este destul de greut( chiar daca stii engleza la nivel mediu spre ridicat, ca mine) caci sunt multe elemente de argou.
American horror story (iti garantez ca o sa adori sezonul 1 si 3, sezonul 2 nu este asa special)
Lie to me (e un fel se serial politist in care te invata cum sa distingi adevarul de minciuna prin mimica faciala a celorlalti)