| ropsaDF a întrebat:

Salu TPU
Vreau sa iau un film de groaza, dar foarte de groaza!
Vreau sa ma uit cu o fata la el si vreau sa se sperie...
pls! Dati-mi un film
Dau funda
Dar sa fie film nu serial!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Incearca:The exorcist(1970) sau Hostel I, II sau IIIcare e interzis minorilor (nu porno happy. Funda?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Martyrs (2008),Case 39 (2009),Sinister (2012),The Woman In Black (2012),The Mist (2007),Oculus (2013),Haunt (2013)

| Sărmăluță a răspuns:

The Conjuring, Course of Chucky.

| Dude82 a răspuns:

Salut,

Te poti uita aici http://film-bun.ro/horror si poate gasesti ceva sa iti placa.

| Horiceanu_Mihaela_1986 a răspuns:

Filmul se numeste,, Five girls,,. Daca il vei viziona nu vei mai dori sa vezi filme de groaza.