| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am vazut prin 2010 daca nu ma insel un film si sora-mea imi tot spune ca se numa casa din rachita, dar nu il gasesc prin acest nume.Era vorba despre niste pusti din 1950(stiu sigur anul) se jucau baseball si au scapat mingea in curtea aceea.Un pusti s-a dus sa o ia si se tot ducea spre usa,a intrat in casa,s-a auzit un tipat si l-a tras acolo. In prezent, se duceau sa investigheze aceea veche casa,stirile bombardau prin anunturi cu casa! Investigatorii vomita,vad viermi, si alte chestii, casa omorandu-i! Stie careva dintre voi?

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Mda, nu stiu niciun film care sa fie asa, dar scrie pe google filme cu case bantuite si poate gasesti. Bafta!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmm, sigur nu e, dar raspund si eu, singura chestie care imi vine in minte cu rachita acum e Omul de rachita(The wicker man), dar povestea pare diferita, asta mi se pare ca se duce pe o insula sa investigheze o disparitie a unui copil

| danmidnight a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

L-am vazut si pe ala e cu Cage. poate a fost sters? era destul de violent.

| Ionutszu a răspuns:

Nu e casa din ceara? laughing)

| danmidnight a răspuns (pentru Ionutszu):

Nu,nu e house of wax, pe acela l-am vazut ceva mai tarziu happy

| Camrry a răspuns (pentru Ionutszu):

Nu e. laughing)

| Ionutszu a răspuns (pentru Camrry):

Multumesc, am aflat laughing)

| Camrry a răspuns (pentru Ionutszu):

Nu strica sa-ti reamintesc. laughing)

| Ionutszu a răspuns (pentru Camrry):

Iti multumesc inca odata laughing)