| Hashish98 a întrebat:

Salut! Am vazut si eu un film o data si mia plăcut extrem de mult, era vorba despre un bărbat care a fost într-un război sau ceva de genul si a fost pe jumătate spintecat probabil de vreo bomba sau ceva si cineva la recuperat si se foloseau doar de creierul lui pentru al pune sa se lupte tot într-un fel de război, sincer nici sa explic cum trebuie nu mai știu, dacă are cineva vreo idee va rog ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Source code.

| Hashish98 explică (pentru VoidEternal):

Da fratele meu, asta era! Mulțumesc frumos pentru ajutor!?❤️

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Terminatorul "?! sau " Soldat Universal "?!

| Hashish98 explică (pentru anonim_4396):

Nu, din păcate nu sunt astea, le știu pe astea dar oricum mulțumesc frumos pentru încercarea de a ma ajuta! ❤️