| supremxxxoxo a întrebat:

As dori un exemplu bun de scenariu de film! As dori sa ma apuc de scenarii de film, poate in viitor o sa profesionez la o scoala din acesta sau la cursuri dar acum as dori sa fac un scenariu bunicel pe care il pot imbunatatii daca voi face astfel de cursuri FUNDA

Răspuns Câştigător
| Birlik65 a răspuns:

Viata mizerabila din Romania!

| supremxxxoxo explică (pentru Birlik65):

Adica! Frate eu nu vreau o cariera in Romania!

| supremxxxoxo explică (pentru Birlik65):

Cum adica viata mizerabila din Romania? La ce te refer? Daca iti spun ca eu lucrez la o nousa serie The Godfahter! Si multe alte filme ce imi trec prin minte si de aceea vreau sa le fac acolo un mic scenariu ca sa nu le pierd!

| Birlik65 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Nu inteleg de ce mai intrebi daca ai o gramada de scenarii in cap? "frate". daca nu vrei o cariera in Romania, go to Hollywood. GOOD LUCK!