| supremxxxoxo a întrebat:

AXN Spin da Dragon Ball Kai! Intrebarea mea este daca AXN Spin va difuza toate cele 291 sau aproape 300 de episoade a Dragon Ball Z? funda vot

Răspuns Câştigător
| Shinobi03 a răspuns:

Vor fi difuzate doar 98 de episoade (dupa ce cell va fi omorat se va termina) asta care e pe Axn Spin e de fapt Dragon Ball Z Kai iar originalul se numeste simplu Dragon Ball Z si are 291 de episoade.

| supremxxxoxo explică (pentru Shinobi03):

Adica da doar episoadele din kai care sunt 97.Multumesc, ai funda

6 răspunsuri:
| supremxxxoxo explică:

Ma sunteti sigur ca AXN va difuza toate cele 300 de ep din DBZ!?

| KyLerMzQ a răspuns:

Da,le va difuza. Funda?

| Anghel_Valentin_Nicol_1998 a răspuns:

Vreau sa dati toate episoadele cu dragon ball z kai imi plac foarte mult

| Anghel_Valentin_Nicol_1998 a răspuns:

De se termina la episodul cand moare cell