| MarianMrn1234 a întrebat:

Salut, mi-a plăcut foarte mult filmul Cronicile Casterilor (beautiful creatures). Vreau să știu dacă va mai fi un film partea a 2a? Filmul nu prea s-a terminat bine, adică la sfârșit am văzut ca Lena avea ochii întunericului, va deveni rea?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu a fost anunțată până acum partea 2-a.

| faramatania a răspuns:

Beautiful Creatures a fost lansat în 2013.De atunci și până acum ar fi trebuit să apară o continuare.Se pare că nu o va primi sau cel puțin, nu încă.

| MarianMrn1234 explică:

Sunt filme care apar din 3 în 3 ani, se poate sa vina și în 2016

| faramatania a răspuns (pentru MarianMrn1234):

Maybe,hope dies last but not surrender!