| Coporan123 a întrebat:

Tocmai am termiant de vizionat serialul Person of interest ( il recomand oricui, este cel mai bun serial si asta vo spun sigur ).
Si vreau sa imi caut alt serial, dar vreau ceva Sf, drama, actiune, aventura, sa fie ceva la fel de bun ca Person of interest.

Daca stiti sau ati vizionat un serial de gest gen puteti lasa un reply.

4 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

N-am văzut Person of Interest, dar pare să semene cu White Collar sau The Following. Şi puţin cu Chuck, doar că Chuck dă în comedie.

| manuel72 a răspuns:

E un serial pe care-l recomand se numeste 24.Sunt deja 8 serii, a noua a inceput de vreo luna jumate.

| DianaDiaa a răspuns:

El barco le imbina pe toate(mai putin horror)

Răspuns utilizator avertizat