| Darion a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine sa gasesc un film pe care l-am vazut mai demult pe PRO TV, acum ceva ani... Cateva detalii ar fi ca filmul parea a fi unul pentru adolescenti... Destul de erotic, tin minte o faza din el in care un tip tociar, era la o fata, colega de-a lui acasa facandu-i poze... Iar aceasta a inceput pe canapea sa-i arate si sanii. Apoi mai tin minte ca fata aceasta mai avea o prietena si incercau sa intre intr-un fel de gasca a unot tipi. Si trecusera niste teste pentru asta, ba chiar au vrut sa faca sex cu doi dintre tipi, unul fiind seful lor. Dar apoi s-au speriat si au plecat. Tipii aceia parca aveau probleme si cu drogurile. Daca ati putea sa ma ajutati cu aceste putine detalii, as fi recunoscator!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Cumva American Pie (Placinta Americana) din 1997. E tot asa cum ai povestit tu.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!