| sebypetrescu921 a întrebat:

am ajuns aproape de sfarsitul episoadelor din naruto shippuden si vreau sa mai vad odata episodul cand al treilea hokage invoca sigiliul devorator al mortii la fel ca yondaime cu 9 cozi dar nu stiu in ce episod mai este...imi puteti spune?

Răspuns Câştigător
| Reggaee a răspuns:

Paii..si eu ma uit la naruto shippuden si sunt la ep din prezent, dar ep unde al 3-lea hokage invoca sigiliul devorator al mortii e in "NARUTO" nu naruto shippuden, poti sa cauti pe vplay sau anime.kage.ro si il gasesti usor. bafta!, funda?