| Stroe_Gabriel_1999 a întrebat:

as vrea si eu un anime ecchi adica pervers....Gen High school dxd.Sa aiba si actiune, dar nu e musai, si sani sa nu fie cenzurati.Deci intr-un cuvant sa semene mult cu High school dxd.Stie cineva daca cei de la highschool dxd scot un al doilea sezon? Am inteles ca da, atunci cand apare? Multumesc TPU.

3 răspunsuri:
| Stroe_Gabriel_1999 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Ok,dar nu este ceea ce am cerut eu... tongue

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru Stroe_Gabriel_1999):

Frate asta ii un film anime pe care l-am vizionat eu si care a indeplinit conditiile tale(sani goilaughing)tongue