| danila2001 a întrebat:

Caut un film vechi cam din anul 2000-2005, filmul este filmat in egipt, in el este vorba de un copil nou nascut care pluteste pe raul Nil, si este protejat de un sarpe urias, care merge prin apa. sunt mai multi atheologi care opresc raul Nil, si pana la urma gasesc sub o cascada un fel de mormant. cam la final in film, copilul creste si ramane in mormantul ala cu mama si tatal lui, care erau ingropati acoolo... ps: am vazut filmul cand eram mic laughing, si atat imi aduc aminte din ce sa intampalt, si as vrea sa il vizionez din nou, cine ma poate ajuta. as fi foarte recunoscator big grin

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

The Seventh Scroll, vezi ca mai este o parte...cred!? :) http://www.cinemagia.ro/......ris-14588/

| danila2001 explică (pentru CandyHearts):

Mersi happy nu sti unde as putea sa il gasesc in varianta HD?

1 răspuns: