| Desh a întrebat:

Salut TPU! Ce părere aveți despre episodul The Sign din Bluey? Eu consider că e un carusel de emoții.

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este o animatie mai mult pentru copii, nu?
nu ma uit la animatii de genul nu ca nu ar fi ok dar sunt matur poate de asta, oricum ma uit foarte rar la animatii sau filme animate, doar atunci cand apare ceva produs nou din franzica resident evil de exemplu, deci din alt registru
sau mai mai uit la 'the simpsons' pe care il ador pentru referintele pe care le are si are multe.
mult succes

| KovacsB a răspuns:

Nu este vina nimanui ca ai probleme emotionale si ca te uiti la prostii la TV.

| BobTheCat a răspuns (pentru KovacsB):

Doamne fereste, lasati omul sa se bucure de serial! Pana la urma, gusturile nu se discuta!

| BobTheCat a răspuns:

Salut! Ei bine, inca nu l-am vizionat, dar o sa revin dupa ce o fac, promit happy

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Cred ca o sa faci binging, acest serial vad pe net ca are deja 174 de episoade a cate 22 minute per episodwinking
dar te asteptam cu raspunsuri nu e problema, avem rabdare

| BobTheCat a răspuns (pentru Simpatic):

Stiu, le-am vazut pe majoritatea, dar The Sign e nou happy Totusi, episoadele obisnuite au doar 8 minute (acesta e mai lung pentru ca este mai special).

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Sincer nu ma pricep eu sunt un adult plictisit cand vine vorba de seriale si seriale animate, ma mai uit ocazional (dar nu am rabdarea) la animatii de genul Inside Job,Paradise PD, Brickleberry, Archer etc
daca ai sa imi recomanzi o animatie in genul acestora care s-a terminat deja, o poti face, acceptwinking

nu am cheful si nici timpul sa ma uit la unele lungi de genul American Dad!, dar imi pot face timp cum am spus pentru the simpsons, este singura animatie lunga pentru care fac exceptie.

| BobTheCat a răspuns (pentru Simpatic):

Mi-ar placea sa va dau sugestii, dar nu ma prea uit la astfel de seriale. Toate bune! happy

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Ok, nu e nicio problema! te salut!

| AvatarPanda a răspuns:

Eu l-am ratat sad

| Shattergrim54 a răspuns:

Se putea și mai rău. Da e o animație ok pentru copii