| OvidiuB12 a întrebat:

Salut TPU,

Cine stie cum se numeste acel film unde niste copii controleaza niste detinuti intr-un joc si daca ajung la ultimul nivel, detinutul este eliberat?
Multumesc,
funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| unromantraditional a răspuns:

Daca te referi la filmul in care Jackie Chan este politist si are o echipa de politisti si incearca sa prinda o echipa de hoti formata din mai multi adolescenti si acestia transforma fiecare jaf intr-un joc atunci filmul se numeste Politist la Ananghiewinking Funda?big grin