| Robyeu a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cateva titluri de seriale japoneze? Va rog frumos, multi fac confuzie cu cele coreene care sunt de obicei la TV! Eu vreau japoneze! Ofer funda! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Konan13 a răspuns:

ANIME
Naruto
Naruto Shippuuden
Vampire Knight
Fairy Tales
Pokemon series1, 2,3-
Sailor Moon
Dragoon Ball-z si Dragoon Ball
wan pisu - one piece
Candy Candy
Bleach
Hana yori dango =))
Sonic X
Hello! Sandy Belle!
Marcelino
Captain Tsubasa
Masters of Horror
Vanpaia naito
Rurouni Keshin
Bakugan Battle Brawlers
Shaman King -
Inuyasha
Tokyo Mew Mew
Doar o parte din toate-Vezi aici-http://www.cinemarx.ro/seriale-tv/japonia/

| Robyeu explică (pentru Konan13):

Nu am cerut anime-uri...ma uit si eu la anime-uri...dar acum am nevoie de seriale happy

| Konan13 a răspuns (pentru Robyeu):

Ohhh pai sunt foarte putine dar scrie pe site cateva, iti dai seama ca sunt japoneze jos la descriere! happy