| F4T4L a întrebat:

Imi ziceti va rog cine s-a uitat la bona mea e un vampir intalnirea intalnirilor cine castiga ca nu mai arata in film, cine mai ia lucifractorul, cine castiga?

Răspuns Câştigător
| alexfotbalpoli a răspuns:

Pai directoru ala rau avea lucifractorul si a vrut sa ia puterea lui in el si a fost prea puternic lucifractorul si el a murit cam atat a fost. funda?

1 răspuns:
| PrinceOf a răspuns:

Salut ...lucifractorul il ia directorul scolii dar baietii il ia inapoi si salveaza lumea. Funda?