| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva filmul horror descris de mine mai jos?

Descriere:
- in film este vorba de un oras abandonat din cauza unui anumit virus (toti cei care sunt muscati iau virusul respectiv si devin zombie);
- rolurile principale sunt, un barbat si cainele lui (replica barbatului este "daca esti cineva afara care are nevoie de ajutor/mancare, ma puteti gasi in zona x cand soarele rasare")
- zombie respectivi urasc lumina soarelui si stau in locuri intunecate;
- intr-o anumita secventa, cainele se apropie de o cladire si latra, barbatul se apropie de cladire si fara sa isi dea seama este prins de o capcana (fiind atarnat sus cu capul in jos).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I am legend 2007

| aokdáoiczx a răspuns:

Dap, este "i am legend 2007"

| MRYAN a răspuns:

"I am Legend" cu Will Smith in rolul principal.