| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa va intreb daca stiti cum se numeste urmatorul film va rog.
Deci, tin minte ca era despre o persoana(nu mai stiu daca era fata sau baiat) si a intrat in coma dar el/ea putea sa se plimbe prin lumea reala dar nimeni nu o/ il observa si tin minte ca era pe marginea unei ape cineva care era pe moarte si ea/el a trebuit sa ajunga la el sa il salveze(langa ei era o padure).
Ok nu stiu daca ati inteles ceva dar va rog straduiti-va sa ma ajutati ca e un film nostalgic pentru mine.
Ms.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Https://m.imdb.com/title/tt0435670/
Poate ăsta...

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Mersi mult omule asta e
Deci nu imi vine sa cred ca l-am gasit, mamaa ce nostalgie am simtit cand am vazut traillerul.
Mersi muult!

| Legion7X a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant, cred că o să-l văd și eu. Seamănă cu awake 2007 happy

https://youtu.be/2tDW5Q_b1NQ

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere. Mă bucur.
Şi mie mi-a plăcut filmul.

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

If I Stay 2014

| Legion7X a răspuns:

Https://youtu.be/s9PrQmcV81Y

ia vezi acesta este?