| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

Unde pot vedea continuare serialului Legendele Palatului : Printul Jumong? The Kingdom of The Winds este continuarea, dar nu o gasesc, daca puteti sa ma ajutati!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru Anonymous412):

Multumesc, dar cand intru acolo, imi arata link-urile cu serialele si cand accesez, intra intr-un alt site

| Anonymous412 a răspuns (pentru Ionuţ_Adrian_2000):

Iti intră pe vk, unde înainte să vezi vreun video/film trebuie sa ai cont

8 răspunsuri:
| Felix_Remus_1990 a răspuns:

Eu le-am vizionat pe amandoua pe ytb.Printul Jumong e pe canalul de ytb MBCClassic si Kingdom of The Winds e postat de 2 canale.Ai aici playlist-ul cred ca-s toate episoadele numai ca-s subtitrare in engleza. https://www.youtube.com/watch?v=IEwEwYHGH_Y&list=PL7DA3355FED109906

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru Felix_Remus_1990):

Multumesc, dar doar 11 minute dureaza unul, si traducerea, cum fac cu ea? am observat ca YT nu ofera traduceri episoadelor acelea

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru Felix_Remus_1990):

Multumesc, am intrat si doar 11 minute dureaza un episod, dar traducerea? acolo nu am vazut ca acorda ytb traducere.

| Felix_Remus_1990 a răspuns (pentru Ionuţ_Adrian_2000):

La kingdom of the winds e subtitrarea in engleza deja pusa.Si nu e un episod.11 minute dureaza numai o parte din episod ca-i impartit episodul in parti.

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru Felix_Remus_1990):

Si celelalte parti ale episodului unde le pot gasi?

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru Felix_Remus_1990):

Si celelalte parti ale episodului unde le pot gasi?
Aa, le-am vazut acolo