| Enkore a întrebat:

Salutare TPU am mai pus intrebari noi dar intrebarea este. A vazut cineva TeenWolf ei bine am vazut o floare albastra in Ep 3 ice ink albastra si nu stiu ce este ca am vazut una cand am fost in padure

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Buna...in engleza se numeste wolfsbane, iar in romana se numeste omag aconitum tauricum, poate avea mai multe culori chiar si galben sau albastrui-violet asa cum cauti tu...iar aici ai mai multe detalii despre floare http://www.terapii-alternative.com/......-_784.html funda?;)