| Catalin_Gorla_1996 a întrebat:

Salutare TPU ..De 3 saptamani tot caut un film cu vampiri si nu-l gasesc deloc! Cine ma poate ajuta primeste funda, numai va rog sa ma ajutati! O faza care mi-o amintesc din film este urmatoarea : Omul care devine vanatori de vampir este muscat si ca sa nu devina vampir sta dimineata la rasaritul soarelui pe o poiana pana rasare soarele! Si cea dea doua faza : La final el se bate cu un vampir intr.un castel sau asa ceva si ca sal invainga da cu biciul la oparte perdelele ca sa poata patrunde lumina! Ms anticipat! Killerul asta de vampir avea un palton mai lung si cu guler mai ridicat!

Răspuns Câştigător
| wEeEk1d a răspuns:

Abraham Lincoln: Vânător de Vampiri, nu stiu daca este aceasta dar nu ai dat nici multe detalii.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Blade?