| nashu40 a întrebat:

Salve!
Am vazut candva un clip animat,de spre un tip care coboara din tramvai si se loveste de o fata care ii imprastie toate foile ce le avea in brate. El se indragosteste de ea si apoi descopera ca ea lucra intr-un birou ce se afla intr-o cladire peste drum de biroul lui. Incepe astfel sa faca avioane de hartie consumand toate foile din birou,chiar daca seful il cearta,incercand sa-i trimita un bilet pe geam.
Am cautat de cateva zile si am scris toate cuvintele cheie,dar nu am reusit sa gasesc nimic pe net, nu mai stiu cum se numeste acel clip.Il are cineva,sau stie cum se numeste? Sau un link, va rog!
Multumesc anticipat si o zi buna tuturor!

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Paperman (2012) se numește
https://www.youtube.com/watch?v=Am0MRsf5HSc