| Grigoras_Bianca_1998 a întrebat:

Sezonul 8 din the vampire diaries are doar 8 episoade? Acesta este ultimul? Elena va reveni?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Da,sez.8 este ultimul din dragul serial TVD.Acest sez. va avea 16 episoade care se vor termina pe 10 Martie 2017. Elena va reveni în ultimile episoade, să speram că se va trezi la timp.Iar ce va urma apoi după încheierea serialului, vom mai auzi.
http://www.imdb.com/title/tt1405406/episodes?season=8&ref_=tt_eps_sn_8

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sunt in total 16 episoade, asta fiind ultimul sezon iar despre Elena nu se stie daca o sa revina pentru ca Nina Dobrev este in conflict cu producatorii serialului.

| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns:

O sa aiba 16 episoade si Elena se va intoarce! Nina Dobrev a anuntat pe contul ei de Instagram