| Cost1n a întrebat:

Stie careva un anime asemanator cu Highschool dxd? Dau funda

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Rosario vampire (dacă te referi să fie ecchi şi despre adolescenţi la liceu). Vizionare plăcută kiss!

| Cost1n explică (pentru qMiruq):

Multumesc!

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Vampires! e super.

| ryuu a răspuns:

Hey.

- Dakara Boku wa, H ga decinai.
- Princess Resurrection
- Dance in the Vampire Bund
- Medaka Box (2 sez)
- Freezing (sez 2 in Octombrie a.c.)
- They Are My Noble Masters
- Ladies versus Butlers!

Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau unul indentic (aproape) Cu el laughing

They Are My Noble Masters

Este un anime pervers, aproape la fel ca Highschool DxD happy Desigur, ai putea incerca si Rosario + Vampire 1 si 2, Kiss x Sis, Kampfer, Kore Wa Zombi Desu Ca ("ca" Se scrie cu capa, doar ca mi se corecteaza automat), si mai multe, dar deocamdata doar atatea imi vin in minte big grin. Sper sa te uiti la ele happy Vizionare placuta! happy

| AnimeG0DDDFan a răspuns (pentru anonim_4396):

They are my noble master :/, Cel mai "bleack" anime ever dupa mine sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

E fain ma tongue E vorba despre acelasi lucru ca si in Highschool DxD happy Fiecare cu placerile luiwinking

| AnimeG0DDDFan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, de asta am spus "dupa mine " Nu am zis in general laughing

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Freezing :X Anime-ul asta e super trebuie sa-l vezi si p'aici, p'acolo seamana cu highschool DXD dar uite cauta tu aici daca vrei, sunt toate anime-urile ever happy

| Cost1n explică (pentru AnimeG0DDDFan):

L-am vazut dar cam scurt si inca nu inteleg sfarsitul