| Hania_Serar_1990 a întrebat:

Sunt un mare fan de filme de actiune si horror si amu de curand am vazut unu 3 days to kill si ma intrebam daca mai stie cineva filme asemanatoare adica in care tatal unei fete/baiat lipseste o perioada de acasa mai lunga si se intoarce incercand sa recupereze timpul pierdut cu fiica/baiatul iar daca mai este si de actiune cu atat mai bine!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Sector 4: Extraction (2014),Mea Culpa (2014),White House Down (2013),poți încerca și Bullet (2014),Tokarev (2014), Bullet To The Head (2013),A Good Day To Die Hard (2013),Stolen (2012),iar horror, thriller, Kidnapped (Secuestrados 2010) sau Mischief Night (2014/horror)

1 răspuns: