| ZuZuAnDrEiO a întrebat:

Tocmai am fost la Fast and Furious 7 si a fost super
O sa apara si Fast and Furious 8?
Pacat de Paul Walker ..mare pacat
A murit in 2013 ai acum ma intreb cum si unde si de ce?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o sa apara si Fast and Furious 8. Si eu am fost la film, la premiera pe 1 aprilie, a fost bestial. Se zvoneste ca o sa fie in total 10 filme si o sa se opreasca.

| ZuZuAnDrEiO explică (pentru anonim_4396):

Bun atunci.
Pana apare 8 ma reuit din nou la 1, 2… 7 de cateva ori fiecare laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZuZuAnDrEiO):

Dap, sunt genul de filme care merita revazute de cate ori ai ocazia, eu le-am vazut de cel putin 20-30 de ori fiecare si nu exagerez.

| StefiChan8D a răspuns:

Poate va aparea. Paul Walker a murit cu un prieten intr-un accident cu masina.

| ZuZuAnDrEiO explică (pentru StefiChan8D):

Nu exista un video/poze in timpu accidentului sau macar dupa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZuZuAnDrEiO):

Https://www.youtube.com/watch?v=3gvJhiZx87k Accidentul lui Paul. R.I.P.

| ZuZuAnDrEiO explică (pentru anonim_4396):

Urat. Naspa
R.I.P. PAUL WALKER

| petrisorstefan12 a răspuns:

O sa apara dar de abia a iesit 7 mai asteapta cativa ani.

| ZuZuAnDrEiO explică (pentru petrisorstefan12):

Ok, mersii
O sa astept, o sa apara zic eu peste cel putin 2 ani