| John_Maky_1993 a întrebat:

Un film asemanator cu open grave?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Un film asemanător chiar nu cred să găsesti, deși ai putea încerca Game Of Assassins (2013) și îți mai pot recomanda o miniserie, cu subiect relativ asemănător, foarte captivantă și cu mult mister, însă nu horror: Persons Unknown (2010)

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Autumn (2009) e destul de asemanator.

| irishine a răspuns:

Triangle, Flightplan (nu e horror dar e bun, nu prea iti dai seama ce se intampla pana la un punct, iar asta il face interesant)
La fel si Premonition, nici el nu e horror dar cine stie, poate iti place