| Intelligence a întrebat:

Va rog sa imi spuneti niste serialele coreene istorice si de dragoste.
Am vazut deja : the princess man,the moon that embraces the sun,warrior baek dong soo,dong yi,jung ok jung,curtezana.
Deja nu mai prea gasesc genul asta si sunt trista,m-am obisnuit cu ele.
P.S.: nu-mi plac serialele coreene de actualitate, decat genul celor enumerate mai sus.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istorice:
Imparateasa de fier
Legendele palaturui
Razboinicul

Dragoste:
Scent of a woman(Parfum de femeie)
Printesa procuror
Bos over flower(Baieti de bani gata)
City hunter
Heartstrings
Gumiho:iubita mea vedeta
Pasarea Spin
Secret garden(Gradina secreta)

| unprietenaproape a răspuns:

Eu ma uitam mereu pe tvr 1 la seriale coreene. Doctorul Hur JUN, scretele de la palat, printul jumong etc. acum sunt doar reluari