| Kanpeki a întrebat:

Vreau sa merg mâine sa vad un film dar nu ma pot decide între Complotul bonelor, Klaus și Barroso și Tati part time. Care e mai bun după părerea voastră?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult "Blonda, chiorul si piticul" o drama in care personajul care a suferit a fost poporul roman si ce credeti si dupa ce s-a terminat de rulat acea drama, a inceput alta si alta si tot asa
...si momentul este unul ciclic, se repeta la infinit indiferent ca "antagonistul" se numeste Klaus Werner Iohannis sau va fi un altulwinking

| mihai69 a răspuns:

K&B nu prea merită. Am râs ceva, dar nu e ce promite.
Dintre celelalte două, aș alege "Complotul..."

| BIoody a răspuns:

Klaus iohanis forevar

Răspuns utilizator avertizat