| AnonimKjn a întrebat:

Vreau sa va aud parerea voastra despre filmele The Amazing Spider Man 1, si 2.Ati vrea sa iasa si cel de al treilea film? ca sa se termine povestea?
Ati vrea ca dimineata sa vedeti ca se anuleaza filmarile pentru Far From Home si ca iese Tasm 3 In vara?
Eu sincer da, deoarece iubesc seria The Amazing Spider Man, si il ador pe Andrew, sincer la Tom e prea multa tehnologie, mie mi-ar fi placut un spider man simplu, cu costum, personaje, poveste.
Cand am vazut prima data primul film (tasm) am inceput sa ma uit tot mai des la ambele filme, stiu ca pare ciudat dar pe bune, sunt cele mai misto filme pe care le am vazut, dupa vine venom.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Majoritatea probabil se plictisisera de aspectul ala simplu, criminalii aia si de asta l-au schimbat si l-au bagat in MCU. Chiar daca au fost bune filmele alea, nu puteau sa mai faca cine stie si e mai interesant acum. Costumul era bine daca-l pastrau cum era totusi.

| AnonimKjn explică (pentru Sn4k3):

Mdea, dar au lasat povestea neterminata.