| EuSiCuMine a întrebat:

Vreau si eu un film tare de comedie sa rad cu lacrimi love struck Funda love struck

Răspuns Câştigător
| adydassler a răspuns:

Sex drive, hangover, little man, ice age1, 2,3, madagascar1, 2 cam aste mi-au placut! dar cel mai mult mi-a placut se drivebig grin

9 răspunsuri:
| ramonikame a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult taxi 1, 2, 3, 4. cel in franceza. mai este si unul american, dar il copiaza pe cel francez.

| Sconcsiş a răspuns:

Sorocul (Due Date)

| PokemonPew a răspuns:

Mr.bean

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Van Wilder Freshmann year.Mai e How High, care e asemanator yawn da e funny si cu spartihee hee

| RaresDinu a răspuns:

Big Stan genialwinking

| Pufarina4546 a răspuns:

The animal...e super haios

| stefan11 a răspuns:

Euro trip 2004... e nemaipomenit...X::X

| Oana_3533 a răspuns:

Poti sa te uiti la stan si bran sau la Puicute albe(white chicks)

| ƒяεдkηдmЄ a răspuns:

Eu iti sugerez JackAss =]] aici razi cu lacrimi :]] bft;]