| aysha11 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme cu adolescenti sau de dragoste.

6 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

American pie, mean girls, five fab texas cheerleader scandal si ai mai putea sa te uiti la un serial megaextra frumos(e cu de toate:adolescenti, dragoste, are actiune etc)-the vampire diarias-este cel mai misto serial everlove struckfundita?:*

| OSCARtoons a răspuns:

Daca vrei o comedie incearca American Pie.
Daca vrei filme de dragoste :
- A walk to remember
- 10 Things i have about you
- The girl next door
Ar mai fii interesante:
- Scott Pilgrim vs the World
- Yes Man
Spor sa vizionare!winking

| Denny a răspuns:

Koizora-Sky of love E preferatul meu, il ador! Sunt sigura ca iti va placea si tie.

| Aditzu a răspuns:

Hitch, love at first hiccup

| xDeyaa a răspuns:

American pie

| AidaEcstasy a răspuns:

Love at first hiccup(E cel mai tare), 5ive girls(e horror dar e super), The roommate, Bad teacher... fundita?:Xpuppy dog eyes