| bogdan72 a întrebat:

A avut cineva chitara electrica din "Indian Cedro" (sau vreun Jackson din seria JS, e cam acelasi lucru)?
Cant metal, vreau sa imi iau chitara pentru scena (abia mi-am facut trupa) si nu stiu daca merita sa iau un Jackson JS si daca Doamne-ajuta mai am bani, sa schimb dozele.
Multumesc anticipat (si funda, ma rog)!

Răspuns Câştigător
| ScreamoTime a răspuns:

Eu am o jackson flying v, de cand am luat-o am fost si inca sunt foarte multumit de ea. Eu iti recomand, daca ai posibilitatea sa iti iei o jackson. Bafta^^

| bogdan72 explică (pentru ScreamoTime):

De metal am auzit in mod repetat ca sunt foarte bune. O singura intrebare, cum se descurca dozele alea pe clean?

| ScreamoTime a răspuns (pentru bogdan72):

Chiar minunat!

| bogdan72 explică (pentru ScreamoTime):

E bine atunci, mersi.