| Rahil a întrebat:

Am doi caini mici in curte la tara. Un caine a inceput sa nu manance a slabit. Nu putea sa se ridice din picoare respira greu. Apoi a murit. Al doilea caine acum nici el nu prea mai mananca si sta numai in cusca.
Am citit despre o boala rabia oare poate sa fi avut? Rabia se transmite la om doar prin muscatura? Oare de ce a murit cainele?

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

In afara de evidentul: "am internet de intru pe TPU dar prefer sa imi moara cainii decat sa iau in considerare EVIDETUL - VETERINAR"

"Am citit despre o boala rabia"
iar EVIDENT: ai citit pe DRACU', nici nu iti mai spun de ce e asa de evident ca nu ai citit, imi racesc gura de pomana

| Rahil explică (pentru Brizbriz):

Caini au murit unu dupa altul nu a durat nici doua zile. Eu am intrebat poate cineva a mai avut problema asta. Si am banuit respectiva boala. Dar nu stiu.

| itachi23 a răspuns:

Mai bine mergi cu câinii la veterinar când au o problema, acolo o sa ai șanse sa iti salvezi câinii și sa nu moara