| Udar a întrebat:

Am nevoie de un hobby, ceva folositor si interesant. CE sugestii imi dati?

Răspuns Câştigător
| Mony_4137 a răspuns:

Hobby-ul tau e ceea ce iti place tie, nu nouahappy Mie ce imi place e sa citesc. Poti sa incerci si tuhappy

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa scrii poezii. E un hobby placut si in acelasi timp e ca un jurnal viu. Iti transpui viata practic prin sentimente iar sentimentele prin cuvinte.

| Sara a răspuns:

laughing Aruncatu' cu privirea, ok, stiu ca sunt putin rea, dar nu noi suntem cei ce ar trebui sa iti alegem tie un hobby, vezi ce inclinatii si talente ai si, da'i bataie! Citeste, picteaza, danseaza, mergi cu rolele. etc! Sunt o gramada de activitati ce iti pot deveni hobby-uri. Pa, pa!@

| ÅñdRa a răspuns:

Pai asta tu sti...de exemplu mie imi place sa imi petrec timpul cu amicii.Acum de tine depindehappy

| Seline a răspuns:

Desenul?happy

| crizantema a răspuns:

Sunt innebunita dupa somn si pescuit... dar recomand pescuitul love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hobby-ul il gasesti tu nu noi. nu noi sti ce iti place tie cum esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciclismul, eu alerg cu cursiera si fac intrecere cu tranvaiele. Moama sa vezi cum se balangane tranvaiele, mai mai sa sara de pe sine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pescuit frate... daca ai ceva bani recomand spinning, flyfishing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ala care mi-a oferit cu atita larghete "stupid", sa vina intr-o zi cu mine ca sa vada ca eu chiar ma intrec cu troacele de tranvaie, singurul tranvai care ma poate depasi e 41, pentru ca are terasament de cale ferata si poate merge cu viteza. Desi, daca nu as avea trafic as risca sa ma pun si cu ala tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hobby-ul este o activitate care-ti place. Poti incerca pescuitul, desenul, sculptura, ciclismul, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu ai ce face?
Chiar vrei sa iti sugereze cineva cum sa te distrezi?
Da" nu vrei sa se distreze cineva pentru tine, ca sa nu iti mai fortezi neuronul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca astrologia. Macar, daca e falsa, sa te convingi si tu :))

Poti incepe de pe www.astrologikon.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea o bere : )) joaca un cs la net cu dracii : ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa alegi sportul sau ioga este foarte relaxant mai ales cand esti linisti ci nu stresat

| angel_6360 a răspuns:

Desenul, pictura, muzica, sport etc.

| dani21312 a răspuns:

Apucate de karate kyokushin. Te pune in forma, te scoate din casa, cunosti lume noua, si inveti sa mai si dai (nu doar sa iei); daca esti din Galati uitate aici:http://rokyokushin.wordpress.com/2011/01/18/the-art-of-kyokushin-in-galati/