| DragonyBlueStar a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu pestele Beta Splendens puteti sa imi sugerati de unde as putea lua pesti beta ce culoare doresc si sanatosi. Am vazut la Carrefour Baneasa si par cam tristi in bolurile alea am sa cumpar unul de acolo dar as vrea sa i-au si alte culori va rog un site cu pesti care sa aiba si beta? MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

In piata la obor.

| Bianca555 a răspuns:

La Auchan gasesti toate culorile de pesti Beta si costa 13 lei

| Andrei_Lucian_1975 a răspuns:

Fiind un crescator de pesti exotici, bineinteles ca as recomanda sa achizitionezi de la un crecator din zona, mai mult ca sigur este mult mai rezistent si invatat cu apa de pe la noi!

| FusionBeetle11aka011smartbug a răspuns:

Eu am avut un Beta mascul albastru si l-am luat din Buzau a murit dupa 3 ani frumosi in care l-am iubit nespus.inca mai am ograza de mancare.nu ii da nimic in afara de mancarea speciala din magazine.Iti urez sa ai un beta sanatos si frumos.
http://www.click.ro/......81267.html